Titles you rated
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.0
God Help the GirlRated ★ 3.0
EntangledRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 3.0