Movies
Ratings
675
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
BenjiRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
RoundersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Hidden FaceRated ★ 2.0