Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0