Series
Ratings
117
The ResidenceRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Chef ShowRated ★ 4.0- Fresh, Fried and CrispyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Love After World DominationRated ★ 3.0