Series
Ratings
290
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5