Movies
Ratings
530
Molly's GameRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0