Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0