Series
Ratings
108
Oshi no KoRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 0.5- Phantom SingerRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0