Movies
Ratings
276
Steel RainRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5