Series
Ratings
20
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0