Movies
Ratings
39
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0