Titles you rated
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0