Titles you rated
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0