Movies
Ratings
22
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0