Titles you rated
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0