Titles you rated
UnderworldRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0