Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 2.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 2.0