Titles you rated
StrangerRated ★ 1.5
Nirvana in FireRated ★ 3.5
When a Snail Falls in LoveRated ★ 2.0
The Princess WeiyoungRated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0- 武神赵子龙Rated ★ 0.5
Skam Season 2Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 0.5
Eternal LoveRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 1.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 0.5
Dr. STORKSRated ★ 0.5- すいかRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
BarakamonRated ★ 2.5