Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
DangalRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 3.0