Titles you rated
 Little Miss SunshineRated ★ 5.0 Little Miss SunshineRated ★ 5.0
 GeniusRated ★ 3.5 GeniusRated ★ 3.5
 DemolitionRated ★ 3.5 DemolitionRated ★ 3.5
 Step UpRated ★ 3.5 Step UpRated ★ 3.5
 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
 ScoopRated ★ 3.5 ScoopRated ★ 3.5
 The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0 The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
 The HolidayRated ★ 4.5 The HolidayRated ★ 4.5
 Happy FeetRated ★ 3.5 Happy FeetRated ★ 3.5
 Don't Come KnockingRated ★ 4.0 Don't Come KnockingRated ★ 4.0
 CapoteRated ★ 3.5 CapoteRated ★ 3.5
 Be with MeRated ★ 3.5 Be with MeRated ★ 3.5
 Family TiesRated ★ 3.5 Family TiesRated ★ 3.5
 Wings of DesireRated ★ 3.0 Wings of DesireRated ★ 3.0
 Deja VuRated ★ 3.0 Deja VuRated ★ 3.0
 A Lot Like LoveRated ★ 3.5 A Lot Like LoveRated ★ 3.5
 Japan SinksRated ★ 2.5 Japan SinksRated ★ 2.5
 ApocalyptoRated ★ 3.0 ApocalyptoRated ★ 3.0
 A Day for an AffairRated ★ 3.5 A Day for an AffairRated ★ 3.5
 ClickRated ★ 3.5 ClickRated ★ 3.5