Titles you rated
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0