Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0