Movies
Ratings
554
FrankensteinRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5