Series
Ratings
127- Physical: AsiaRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0