Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.0
September 5Rated ★ 1.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5