Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0