Movies
Ratings
557
SicarioRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
CartRated ★ 2.5
The FivesRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0