Titles you rated
R-PointRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5