Series
Ratings
89
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5