Titles you rated
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.5- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5