Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
ParadiseRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0