Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 1.0
Righteous LoveRated ★ 0.5
Princess LuluRated ★ 2.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
- Foolish PrincesRated ★ 3.0
Glorious DayRated ★ 1.5
Cinderella ManRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 1.0
Golden CrossRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 0.5