Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.0