Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 4.0