Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0