Movies
Ratings
41
Billy ElliotRated ★ 5.0
RudyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0