Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5