Movies
Ratings
74
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0