Movies
Ratings
198
Summer WarsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
HulkRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0