Movies
Ratings
24
White ChicksRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0