Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
Western SpaghettiRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5