Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
1899Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5- Mother and MomRated ★ 2.5
Stock StruckRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0