Titles you rated
- ApostleRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 5.0
Raising ArizonaRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Samurai FictionRated ★ 5.0
World's Greatest DadRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
ErasedRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
Wild ChildRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0