Movies
Ratings
91
ConfessionsRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Close Range LoveRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0