Titles you rated
MulanRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
RampantRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0