Movies
Ratings
263
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 2.0
SpringtimeRated ★ 4.0