Movies
Ratings
61
DemolitionRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
French KissRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0