Series
Ratings
150
High KickRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0