Titles you rated
The RoadRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0