Titles you rated
JaneRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5